Hakkımızda

AjansMik Sektörel Yayıncılık, Reklam, Matbaa Hizmetleri ve Dijital Pazarlama Ajansı  ile hzimetinizde

Hakkımızda

AjansMİK Yayıncılık Reklam Turz. ve Org. San. Tic. Ltd. Şti. Sektörel Yayıncılık, Reklam, Matbaa Hizmetleri ve Dijital Pazarlama Ajansı  ile müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.

Yayıncılık alanında;

MetalMakina Dergisi  (www.metalmakina.com), Hidrolik&Pnömatik Dergisi  (www.hidrolikpnomatik.com), Haber Endüstri (www.haberendustri.com) Haber Sitesi, Makina ve Metal Teknolojileri Gazetesi (www.makinametal.com)  yayınlayarak İmalat sektöründeki gelişmeleri okurları ile buluştururken, sektörde yer alan firmaları ve ürünlerini Dergi, web sitesi, sosyal medya sayfaları, toplu mailing gönderimleri ile takipçileri ile buluşturmaktadır.

AjansMik tarafından yayınlanan Dergiler yıl içinde yer aldığımız fuar, sempozyum ve konferanslarda dağıtılmasının yanı sıra  toplu mail gönderimi ile otuz beş bin mail adresine gönderilmekte ve  aşağıdaki dijital Dergi yayın platformlarında yer almaktadır.

Matbaa alanında;

Mik Display Markası (www.mikdisplay.com) ile Katalog, broşür, bülten, logo, digital baskı, matbaa ürünleri, Promosyon ürünleri ile hizmet vermektedir.

Reklam alanında;

Mik Display Markası (www.mikdisplay.com) ile Fuar, sempozyum, konferans, mağazalarda  kullanılan, sergileme ve tanıtım ürünlerinin imalat ve satışını yapmasının yanı sıra Açık Hava Reklamalarının  mecra kiralaması ile organizasyon hizmetlerini sürdürmektedir.

Dijital Pazarlama Ajans Hizmetleri:

  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Facebook ve Instagram reklamları yönetimi
  • Content marketing
  • E-mail marketing 
  • Marka Yönetimi

About AjansMik

AjansMIK Publishing Advertisement Turz. and Org. Singing. Trade Ltd. Sti. It continues to serve its customers with Sectoral Publishing, Advertising, Printing Services and Digital Marketing Agency.

In the field of publishing;

MetalMakina Magazine (www.metalmakina.com), Hidrolik&Pnömatik Magazine (www.hidrolikpnomatik.com), Haber Endüstri (www.haberendustri.com ) News Site, Makine ve Metal Technologies Newspaper (www.makinametal.com) by publishing the developments in the manufacturing sector with their readers. While bringing together the companies in the sector and their products, it brings together the magazine, website, social media pages, mass mailings with its followers.

Magazines published by AjansMik are sent to thirty-five thousand e-mail addresses by mass mailing as well as being distributed at the fairs, symposiums and conferences we attend throughout the year, and are available on the following digital magazine publication platforms.

• https://edergi.ajansmik.com/

• https://www.magzter.com/tr/

• https://dergilik.com.tr/

https://www.yumpu.com/tr published on digital platforms.

In the field of printing;

With the Mik Display Brand (www.mikdisplay.com), it provides services with catalogues, brochures, bulletins, logos, digital printing, printing products, promotional products.

In the advertising area;

With the Mik Display Brand (www.mikdisplay.com), besides manufacturing and selling exhibition and promotional products used in fairs, symposiums, conferences, stores, it continues its organization services by renting media for Outdoor Advertisements.

Digital Marketing Agency Services:

• Social media management

• Facebook and Instagram ads management

• Content marketing

• Email marketing

• Brand Management